אלעד שי

עם הקפה הראשון, בודק את היומן ומכין את עצמי לעוד יום מטורף, מלא עשייה ומלא עניין.

כמו בכל בוקר, היום שלי מתחיל בשיחת טלפון עם אחד מששת מנהלי הפרויקטים במחלקה.

יש לנו 500 פרויקטים בכל זמן נתון ואין אף שיחה משעממת 😊

במשרד (קפה שני), משתדל לתת מענה לכל השאלות של רכזות הפרויקטים אשר תמיד ינסו לקדם עוד משהו מול חברת חשמל, לקוח, קבלנים, ספקים ומנהלי הפרויקטים. לפעמים אני רוצה להגיד להן לנוח קצת.. אבל בכל הרצינות –  יש לי צוות מנצח ואין בעיה או חסם שהצוות חושש להתמודד אתו.

הבוקר מעל 20 משימות חשובות, 8 מתוכן דחופות לשעות הבוקר: בדיקה מול רשות החשמל בנוגע ללקוח גדול אשר בקש מכסה סולארית וקוגנרציה במקביל, הצעות מחיר מורכבות לשלושה לקוחות שמחכים, מודל כלכלי ללקוח אשר מקבל ממני ייעוץ ושוקל לשלב אגירה עם מערכת קרקעית ומערכות נוספות, שיחה עם יזם גדול שמעוניין להרחיב את הפעילות ולסיום –  הכנת מצגת לקראת כנס גדול בו אני מנחה פאנל בנושא מערכות סולאריות במאגרים.

לקראת הצהרים –  נוסע לפגישה עם לקוח אסטרטגי באחד הקיבוצים בעמק, נסיעה ארוכה אבל מנצל אותה היטב: טלפונים לשאר מנהלי הפרויקטים, טלפונים ללקוחות פעילים בכדי להגיד שלום ולבדוק אפשרויות חדשות עבורם.

לאחר פגישה עם הלקוח (בכנות אני תמיד נהנה לפגוש אותו  – אחלה בנאדם) חוזר לכל הטלפונים וההודעות שנכנסו בזמן הפגישה. הלקוח ביקש לקבל הצעת תמחיר מורכבת לשדרוג תשתיות החשמל והמבנים ולהקמת מערכות סולאריות.

בשעות הצהריים המאוחרות – שתי פגישות זום עם לקוח נוסף שמעוניין לבחון הסבת מערכות מונה נטו לפי השימוע האחרון ושיחה נוספת עם מנכ”ל החברה בכדי ליישר קו ולתאם ציפיות לקראת הנסיעה לכנס גדול בגרמניה.

בסיום היום,  יושב על משימות חשובות נוספות: בקשות של עובדים, בדיקת הסכם עבור לקוח המעוניין להתקדם עם יזמים, מייל הסבר לשני קיבוצים לגבי תוקף המכסות שלהם ומספר שיחות עם ספקים בכדי לשמור את הקשר הקרוב (חשוב מאוד לאור תפקידי כיועץ) ולהבין את מגמות המחירים ואת האפשרויות החדשות מבחינת ציוד.

לקראת יציאה שולח רשימת הדרכות לחודשים הקרובים: פעם בחודש יום הדרכות לכלל עובדי המחלקה זה משהו שאסור לוותר עליו מבחינתי בכדי להישאר בחזית הידע.

מכבה את האור במשרד, מקבל הודעה שיש תאריך ליום גיבוש של המחלקה.

מאוחר, עכשיו צריך למהר אל הילדים..

יום קשה, אינטנסיבי ומטורף אבל שווה כל רגע.

מחכה כבר למחר 😊


לפוסטים נוספים

לפני שאתה יוצא

כדאי שתבדוק מה הגג שלך יכול לעשות בשבילך

זה פשוט! הזן את גודל המערכת וקבל במייל את התעריף וההכנסה השנתית הצפויה