למה אנחנו?

למה כדאי להתקין מערכות סולאריות עם חברת גולן סולאר?

להתקנת פאנל סולארי על גגות, מערכות צפות ומערכות סולאריות קרקעיות יש יתרונות רבים, אך חשוב לנהל את התהליך בליווי של חברה מקצועית.

התקנת מערכות סולאריות מחייבת התאמה לנתוני השטח. בין אם מדובר בגגות של בית פרטי, גג של מבנה מסחרי או ציבורי, קרקע חקלאית או מאגר מים, יש צורך בצוות אנשי מקצוע שידע לאפיין את נתוני המקום, לתכנן בהתאם את המערכת ולבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר. מלבד הצד המקצועי, יש גם צד טכני, אשר כולל השגת אישורים ורישיונות מהרשויות, בחינת אפשרויות מימון וביצוע מכרזים לבחירת החברה המתאימה ביותר. כדי לנהל את המהלך, הן מהצד המקצועי והן מהצד הטכני, אתם חייבים חברת ייעוץ מובילה ובעלת שם, כמו חברת גולן סולאר.

מי אנחנו?

חברת גולן סולאר היא חברה לייעוץ וניהול פרויקטים בתחום האנרגיה הסולארית. צוות החברה כולל מהנדסי חשמל, כלכלנים, עורכי דין, אדריכל, קונסטרוקטור, מנהלי פרויקטים, מנהלי תיקי לקוחות ומנהל שירות לקוחות ולכולם ידע נרחב בתחום האנרגיה הסולארית.

אילו שירותים אנו מציעים?

בראש ובראשונה החברה מציעה ייעוץ לגבי בדיקת כדאיות העסקה לטווח הארוך. בחינת הכדאית תבוצע בהתאם לגודל הנכס, מאפייניו, כמות החשמל שניתן להפיק ממנו ועלויות ההתקנה והתחזוקה שיש להשקיע בפרויקט.

בנוסף, צוות החברה יבצע אפיון והתאמה של המערכת לצרכים של בעל הנכס, בין אם מדובר בלקוח פרטי, עסקי או ציבורי. לחברה יש הכרות עם השחקנים המובילים בתחום וניסיון בהשגת היתרים ורישיונות מהרשויות הרגולטוריות.

ניתן להיעזר בשירותי החברה בכל שלב בתהליך, כולל כתיבת מפרט למכרזים, פיקוח על התקנת המערכת ועוד, אך מומלץ לפנות

 אלינו כבר בשלבים הראשוניים כדי שנוכל ללוות את התהליך מתחילתו ועד סופו.

מדוע אנו ממליצים על התקנת מערכות סולאריות?

השימוש בעיקרון סולארי הוא בראש ובראשונה בעל ערך סביבתי. צמצום צריכת החשמל באמצעות הפקת חשמל סולארית, מצמצמם את הפגיעה באיכות הסביבה.

כמו כן, בהתקנת מערכות סולאריות יש יתרון כלכלי משמעותי. זהו אחד מאפיקי ההשקעה הבודדים הידועים ביציבותם ובאחוז התשואה הקבוע שהם מניבים לבעליהם.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות יתרונות האנרגיה הסולארית והשירותים של חברתנו? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום, דרך הטלפון או באמצעות האתר.

לפני שאתה יוצא כדאי שתבדוק מה הגג שלך יכול לעשות בשבילך

זה פשוט! הזן את גודל המערכת וקבל את התעריף וההכנסה השנתית הצפויה:
אנא בחר שיטת חישוב:

בוא תגלה
כמה כסף תרוויח
למחשבון הסולארי
לחץ כאן