יתרונות התקנת מערכות סולאריות צפות

יתרונות התקנת מערכות סולאריות צפות

להובלת תכנון והתקנה של מערכת סולארית צפה על המים, אתם זקוקים לייעוץ וליווי של חברה מקצועית בעלת ניסיון בתחום.
גולן סולאר היא הכתובת המתאימה לקבלת מידע מלא אודות פעולת המערכת ויתרונותיה הרבים.

במדינת ישראל ישנם מאגרי מים רבים. מאגרים אלו מיועדים בעיקר לניקוז מי שפכים, לבריכות דגים או כמי השקיה. המאגרים חולשים על שטחים גדולים, ולכן ניתן לנצלם לטובת הפקת אנרגיה חשמלית באמצעות המרה של קרינת השמש.

כיצד עובדת מערכת צפה?

אנחנו רגילים לשמוע אודות התקנת פאנל סולארי על גגות או בחיבור קרקעי, אך פיתוח טכנולוגי מתקדם מאפשר למעשה להתקין מערכת פוטו וולטאית גם על גבי מים. חברת גולן סולאר מייעצת ומובילה פרויקטים לתכנון והתקנת מערכות צפות המאפשרות ניצול של קרני השמש לטובת ייצור אנרגיה חשמלית בכמות גבוהה, במינימום השקעה, ובניצול שטח פני המים.

כמה מילים עלינו

חברת גולן סולאר היא חברה המתמחה בייעוץ וניהול פרויקטים בתחום אנרגיה סולארית. החברה מלווה את הלקוח בכל שלבי התהליך, כולל שלב אפיון המערכת, התאמה לצרכים של בעל הנכס, כתיבת מפרט, ביצוע מכרזים בין החברות הפועלות בתחום ופיקוח על ההתקנה בשטח.

החברה מכירה היטב את השחקנים הראשיים בתחום ובין לקוחותיה ניתן למצוא קיבוצים רבים, חברות דלק, לקוחות מסחריים ופרטיים.

מהם היתרונות של מערכות צפות?

למערכת סולארית צפה, ישנם יתרונות רבים וביניהם:

  • ניצול שטח קיים להפקת אנרגיה חשמלית בכמות גבוהה, כאשר הפאנלים ניתנים לכוונון לצורת קליטה מירבית של קרני השמש במהלך היום.
  • הקטנת אחוזי אידוי המים מן המאגר, בזכות כיסוי הפאנלים ועל ידי כך סיוע לחיסכון במים.
  • התקנה פשוטה של מערכת סולארית וחיסכון בהוצאות האחזקה.
  • המערכת יעילה גם כאשר יש ירידה במפלס המים במאגר וגם כאשר הוא ריק לחלוטין.
  • צמצום הפגיעה באיכות הסביבה באמצעות הפקת חשמל בדרך "ירוקה".
  • כאשר מדובר בהתקנה של מערכות סולאריות צפות, כלומר מערכות המותקנות על פני מאגרי מים או דפנות מאגרים, יש אפשרות לחסוך בהוצאות ההתקנה ולהחזיר את ההשקעה תוך זמן קצר יחסית.


אם אתם מעוניינים לקבל מידע אודות התקנת מערכות סולאריות צפות, נשמח לספק לכם ייעוץ וליווי מקצועיים. פנו עוד היום לשירות הלקוחות שלנו ונדאג לתת לכם מידע מלא.