דנה כהן רכזת תחום יזמות ישראל

יום בחיי דנה כהן

רכזת תחום יזמות ישראל

חזרתי, אחרי חופשת לידה של 3.5 חודשים ללב העשייה ובשיא ההתפתחות של החברה.

מכירים את זה שאחרי חופשה לוקח זמן להתאושש ולהיכנס לעניינים?! אז לא במקרה שלי…

התקבלתי חזרה בזרועות פתוחות לתפקיד חדש, מעניין ומאתגר – אחראית תחום היזמות בישראל.

אז איך נראה היום שלי אתם שואלים?

6 בבוקר השכמה, השמש עוד לא הפציעה והילדים עדיין ישנים, זמן מושלם לאימון בוקר קצר לפני תחילת היום. מתארגנים למסגרות, שותים משהו חם, נשיקות חיבוקים ולדרך יוצאים.

מגיעה למשרד מתיישבת על המחשב ומתחילה לעבוד על בניית תקציב וגאנט לפרויקט שאוטוטו יוצא לדרך, מעדכנת הצעת מחיר ללקוח שיום לפני כן הייתי אצלו בפגישה, מצליחה לקיים מספר שיחות טלפון עם לקוחות חדשים ונכנסת לישיבת עדכון שבועית של המחלקה שלי, מחלקת פיתוח עסקי.
בין לבין עדיין נותנת מענה ללקוחות שלי מהתפקיד הקודם כרכזת פרויקטים. אוהבת את הלקוחות שלי!

בחברה שלנו חשוב מאוד שכולם יהיו מעורבים וירגישו חלק וכדי לחבר את הפאזל בקלות בשעות הצהריים ולאחר טיפול בכמה תקלות טכניות אני מציגה למחלקת פרויקטים את תחומי האחריות של ענף היזמות בגולן סולאר, את תהליך העבודה וממשקי העבודה בין המחלקות שיתרמו להצלחה של כל פרויקט ופרויקט.

לקראת סוף יום העבודה משוחחת בטלפון עם כמה מנותני השרותים של החברה, מהנדסי חשמל, מתקין המערכת, יבואן פאנלים וממירים, מרחיבה את הידע ומתעדכנת בחידושים ובמחירים, בכל זאת ידע זה כוח וכוח זה בדיוק מה שאני צריכה לפני שאני מגיעה לבית למשמרת שנייה.
ואז רגע לפני שאני יכולה להרגע ממסעות היום, פותחת את המחשב כי… הרי יש עוד כמה מיילים שצריך לתת להם מענה, מתיישבת, עושה סוויצ', מתנתקת מהכל. בכל זאת צריכה גם להקדיש זמן איכות לבעלי.

רכזת תחום יזמות ישראל
רוצה שהפרוייקט שלך גם יהיה חלק מהיום של דנה כהן?

השאר פרטים כאן:

לפני שאתה יוצא כדאי שתבדוק מה הגג שלך יכול לעשות בשבילך

זה פשוט! הזן את גודל המערכת וקבל את התעריף וההכנסה השנתית הצפויה:
אנא בחר שיטת חישוב:

בוא תגלה
כמה כסף תרוויח
למחשבון הסולארי
לחץ כאן